Dwie kampanie Opus B dla Grupy Azoty

Dwie kampanie Opus B dla Grupy Azoty

Listopad to bardzo aktywny miesiąc we współpracy Grupy Azoty i Opus B. Kilka dni temu wystartowały dwie kampanie dla tego marketera przygotowane przez krakowską agencję. 

Nawóz azotowy Pulgran to mistrz dalekiego zasięgu, dlatego w komunikacji nie mogło zabraknąć innego rekordzisty – Tomasza Majewskiego, który wziął udział w niecodziennym, spektakularnym teście porównawczym. Agencja postanowiła sprawdzić, co poleci dalej – kula pchnięta przez mistrza olimpijskiego, czy granulat Pulgran z rozrzutnika rolnego. Wynik tej rywalizacji można zobaczyć w TVP, a Tomasz Majewski został także twarzą kampanii outdoorowej i głosem kampanii radiowej.

Opus B - Grupa Azoty - Pulgran (2016) from Agencja Reklamowa Opus B on Vimeo.

Kolejne wspólne przedsięwzięcie Grupy Azoty i agencji to komunikacja programu Grunt to wiedza. Opus B jest autorem nazwy i identyfikacji wizualnej ogólnopolskiej akcji, a czwarta edycja doczekała się także kampanii telewizyjnej. 

Opus B - Grupa Azoty - Grunt to Wiedza (2016) from Agencja Reklamowa Opus B on Vimeo.

Naszej agencji powierzono opracowanie koncepcji obu kampanii oraz nadzór nad produkcją. Produkcję spotów zrealizował dom produkcyjny Selfish. W skład kampanii wchodzą spoty tv, spoty radiowe, digital (w przypadku kampanii Grunt to Wiedza) oraz reklamy prasowe.
Załączniki

Pobierz wszystkie

20161122_Dwie kampanie Opus B dla Grupy Azoty - informacja prasowa.docx

docx | 120 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.