Dwie kampanie Opus B dla Grupy Azoty

Dwie kampanie Opus B dla Grupy Azoty

Opublikowany

Listopad to bardzo aktywny miesiąc we współpracy Grupy Azoty i Opus B. Kilka dni temu wystartowały dwie kampanie dla tego marketera przygotowane przez krakowską agencję. 

Nawóz azotowy Pulgran to mistrz dalekiego zasięgu, dlatego w komunikacji nie mogło zabraknąć innego rekordzisty – Tomasza Majewskiego, który wziął udział w niecodziennym, spektakularnym teście porównawczym. Agencja postanowiła sprawdzić, co poleci dalej – kula pchnięta przez mistrza olimpijskiego, czy granulat Pulgran z rozrzutnika rolnego. Wynik tej rywalizacji można zobaczyć w TVP, a Tomasz Majewski został także twarzą kampanii outdoorowej i głosem kampanii radiowej.
Kolejne wspólne przedsięwzięcie Grupy Azoty i agencji to komunikacja programu Grunt to wiedza. Opus B jest autorem nazwy i identyfikacji wizualnej ogólnopolskiej akcji, a czwarta edycja doczekała się także kampanii telewizyjnej. 
Naszej agencji powierzono opracowanie koncepcji obu kampanii oraz nadzór nad produkcją. Produkcję spotów zrealizował dom produkcyjny Selfish. W skład kampanii wchodzą spoty tv, spoty radiowe, digital (w przypadku kampanii Grunt to Wiedza) oraz reklamy prasowe.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

20161122_Dwie kampanie Opus B dla Grupy Azoty - informacja prasowa.docx

docx | 120 KB

Pobierz

Ból już nie stawia zakazów

Z wiekiem pojawiają się ograniczenia w ruchu – ból sprawia, że zwykłe czynności stwarzają problemy, a zwykłe miejsca stają się niedostępne. W odpowiedzi na te dolegliwości na rynku pojawił się nowy produkt od BERLIN-CHEMIE/MENARINI POLSKA - Diclofenacum Fastum. Nowy żel na ból mięśni i stawów mówi STOP bólowi, stanom zapalnym i obrzękom. Za kampanię nowego produktu odpowiada Agencja Reklamowa Opus B.