Ból już nie stawia zakazów

Ból już nie stawia zakazów

Z wiekiem pojawiają się ograniczenia w ruchu – ból sprawia, że zwykłe czynności stwarzają problemy, a zwykłe miejsca stają się niedostępne. W odpowiedzi na te dolegliwości na rynku pojawił się nowy produkt od BERLIN-CHEMIE/MENARINI POLSKA - Diclofenacum Fastum. Nowy żel na ból mięśni i stawów mówi STOP bólowi, stanom zapalnym i obrzękom. Za kampanię nowego produktu odpowiada Agencja Reklamowa Opus B.

Nowa kampania żelu o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym pod hasłem „Włącz się do ruchu!” wystartowała 1 grudnia. Spot stworzony w oparciu o charakterystyczną metaforę znaków drogowych będzie wyświetlany we wszystkich największych stacjach telewizyjnych. Korespondujący przekaz reklamowy pojawi się również w prasie oraz materiałach BTL.
Za koncepcję i realizację kampanii odpowiada zespół Agencji Reklamowej Opus B. Produkcję spotu powierzono studiu Garaż Miejsce Filmowe, a zakup mediów nadzorował dom mediowy OMD Poland.
Załączniki

Pobierz wszystkie

20161201_Informacja prasowa - Diclofenacum Fastum.docx

docx | 117 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.