Bądź bohaterem Krakowa - ruszyła kampania przygotowana dla miasta przez Opus B
Kopiuj tekst

Bądź bohaterem Krakowa - ruszyła kampania przygotowana dla miasta przez Opus B

„Bądź bohaterem Krakowa! Płać podatki w naszym mieście” – to hasło najnowszej kampanii realizowanej przez Opus B dla Miasta Kraków.

Celem działań promocyjnych jest zachęcenie osób pracujących, studiujących i żyjących w Krakowie do rozliczania podatku PIT na terenie tego miasta.

– Chcieliśmy przekonać wszystkich, którzy mieszkają w Krakowie, a nie są w nim zameldowani, do tego jak wiele można zrobić z ich podatków, aby w mieście żyło się lepiej i wygodniej – mówi Klaudia Cieślak, Account Group Head w Opus B, koordynująca kampanię.

To pierwsza kampania realizowana przez Opus B w ramach, stworzonego  również przez agencję, nowego systemu identyfikacji wizualnej miasta.  
Bądź bohaterem Krakowa! mat.kampanijne<br>

Bądź bohaterem Krakowa! mat.kampanijne

Mieszkańcy mogą mieć realny wpływ na to, jak wygląda Kraków. Dzięki podatkowi PIT jednej osoby można posadzić 63 krzewy, zbudować 5,5 m kw. chodnika czy wyremontować 38 m kw. drogi osiedlowej.

Kampania objęła działania w prasie, Internecie (display, social media), OOH (billboardy, citylighty), BTL oraz promocję w MPK, gdzie na ekranach wyświetlany jest quiz – „Czy jesteś tak krakowski jak lajkonik”?

Bądź bohaterem Krakowa! Płać podatki w naszym mieście from Agencja Reklamowa Opus B on Vimeo.

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.