Opus B z certyfikatem DIMAQ
Kopiuj tekst
Opus B z certyfikatem DIMAQ

Opus B z certyfikatem DIMAQ

Agencja Opus B dołączyła do grona pracodawców posiadających certyfikat kompetencji e-marketingowych DIMAQ przyznawany przez IAB Polska.

Digital Marketing Qualification to program certyfikacji kompetencji e-marketingowych. W październiku 2015 IAB Polska wprowadził pierwszy branżowy standard walidacji i certyfikacji kompetencji pracowników rynku usług e-marketingowych zgodny z Krajową Ramą Kwalifikacji.

Certyfikacja pozwala profesjonalistom branży potwierdzić kwalifikacje, dla firm jest efektywnym narzędziem weryfikacji wiedzy pracowników i istotnym elementem rekrutacji. Jej rolę i jakość realizacji dostrzegło IAB Europe, które włączyło DIMAQ do grona rekomendowanych inicjatyw.

– Nieustannie stawiamy na rozwój członków naszego zespołu. Zdobycie przez nas certyfikatu pozwala potwierdzić kwalifikacje, podnosi jakość naszych usług i co najważniejsze – buduje zaufanie wśród naszych klientów – mówi Carolina Pietyra, Head of Digital w Opus B.

Egzamin obejmuje zagadnienia z dwunastu obszarów, m.in.: strategia i planowanie, display advertising, social media i content marketing, mobile marketing, e-mail marketing, prawo w internecie, e-commerce, programmatic, analityka.
DIMAQ pracodawca.jpg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.