Bieguny męskości – Afryka czy Arktyka?
Bieguny męskości – Afryka czy Arktyka?

Bieguny męskości – Afryka czy Arktyka?

Opublikowany

Opus B przygotował konkurs online dla marki AA Men.

Opus B rozpoczął współpracę reklamową z Oceanic – producentem kosmetyków. W ramach kampanii internetowej dla marki AA Men przygotowano konkursowy landing page, gdzie użytkownicy mają szansę wygrać atrakcyjną wyprawę do Kenii lub na Islandię.

– Aktywacja konsumencka AA Men „Bieguny Męskości – Afryka czy Arktyka?” to konkurs, w którym zadaniem użytkowników jest wybór bieguna, który jest im szczególnie bliski, i który chcieliby odwiedzić. Dla niezdecydowanych, stworzyliśmy zabawny test, który pomoże określić czy bliższe są im afrykańskie upały, czy może wzywa ich mroźna Północ – wyjaśnia Matylda Czesak, Digital Strategist & Social Media Manager w Opus B.

Konkurs wspiera szeroka kampania na profilu Facebook marki oraz display. Działania zaplanowane są na miesiąc i zakończą się 1 października.

Zobacz szczegóły konkursu:

AA MEN - Arktyka czy Afryka? - Weź udział w konkursie i wygraj niezapomnianą wyprawę!

https://biegunymeskosci.pl/

1200x900.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Podwójne zwycięstwo Opus B Brand Design! Pentawards 2017 przyznane

Opus B Brand Design został laureatem jednego z najbardziej prestiżowych konkursów w dziedzinie projektowania opakowań – Pentawards. W tym roku agencja zdobyła aż dwie statuetki – złotą i srebrną, jest zarazem jedyną polską firmą nagrodzoną w konkursie.