Energiczna Urszula Dudziak w kolejnej kampanii Biovital
Kopiuj tekst

Energiczna Urszula Dudziak w kolejnej kampanii Biovital

Wystartowała ogólnopolska kampania EGIS, promująca nowy suplement diety – Biovital Complex.

Biovital Complex to najnowszy produkt marki, przygotowany w wygodnej do połknięcia formie kapsułek z płynem w środku. Nowy komfortowy sposób podania pozwala na poszerzenie grupy odbiorców, kultowego już, Biovitalu. Działania promujące suplement diety rozpoczęła kampania telewizyjna. Kreacja spotów nawiązuje do ubiegłorocznych reklam marki, w których wystąpiła Urszula Dudziak.

–  Dotychczasowe działania, w które zaangażowana była ambasadorka, promowały tonik Biovital. Wprowadzając na rynek nowość – Biovital Complex w kapsułkach, naszym zadaniem było rozróżnienie obu produktów w komunikacji. Dlatego tym razem bohaterką spotu jest nie tyle sama artystka, co jej... młodsza sąsiadka, która podejmuje biowitalne wyzwanie – mówi Joanna Schmeltz, Creative Director w Opus B.

Spoty (30' i 15') emitowane są w największych stacjach telewizyjnych oraz w Internecie (YT, Facebook). W listopadzie wystartują działania digital. Za kreację i nadzór nad realizacją kampanii odpowiada Opus B.

Opus B otrzymał brązową statuetkę Effie Awards 2017 za efektywność kampanii Biovitalni z 2016 roku.

Opus B - Biovital - Biovital Complex from Agencja Reklamowa Opus B on Vimeo.

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.