Nikt nie chce pracować w korporacji. Czyżby?
Kopiuj tekst

Nikt nie chce pracować w korporacji. Czyżby?

Opus B przygotował kampanię employer branding dla ABB w Krakowie.

Zadaniem agencji Opus B było przygotowanie kampanii employer branding, zachęcającej do podjęcia  pracy  w  ABB. Koncept  oparty został na zakwestionowaniu stereotypów na temat korporacji.

Agencja odpowiada za kreację oraz strategię działań. W ramach kampanii przygotowano serię typograficznych layoutów, w których użyto zaczepne, bezpośrednie i szczere komunikaty, aby podkreślić pozytywny klimat pracy w korporacji, twórcy nie stronili od potocznego języka.
02.jpg
Kampania obejmuje działania outdoor (36 nośników z różnymi hasłami) oraz digital (landing page, kampania bannerowa oraz reklamy i posty sponsorowane na Facebooku). Na potrzeby komunikacji, na profilu ABB, pojawiła się seria panoramicznych postów z wnętrzami krakowskiego biura. Odwiedzając dedykowaną kampanii stronę –abb.pl/workincracow –użytkownicy mogą odbyć wirtualny  spacer  po  biurze  ABB,  w technice 360 stopni. 
04.jpg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.