Opus B dla Oceanic
Kopiuj tekst

Opus B dla Oceanic

Opus B przygotował kampanię online promującą nowe produkty do higieny intymnej - AA Intymna Biozgodna Formuła.

W kategorii kosmetyków do higieny intymnej komunikacja kierowana do kobiet jest łagodna, delikatna i bezpieczna. Kobiety zaczynają jednak mieć dość tego lukrowego obrazu samych siebie, co najlepiej widać w social mediach i popkulturze. Dlatego Opus B wraz z zespołem AA stworzył strategię, która opiera się na kobiecej sile i wolności wyboru.

Pozytywna komunikacja kładzie nacisk na różnorodność kobiet pokazaną pod jednym wspólnym mianownikiem – kobiecych spraw.
1280x1000_srodek_2.png
– Koncepcja „Kobieca sprawa” jest zapoczątkowaniem nowej komunikacji marki - mówiącej do kobiet ich językiem. Na potrzeby nowej strategii stworzyliśmy manifest marki, w którym podkreślamy wolność wyboru oraz wprost mówimy, że kobiece sprawy, w tym sprawy intymności, to nasze, wasze czy twoje sprawy – tłumaczy Joanna Schmeltz, Creative Director w Opus B.

W ramach działań digital przygotowano landing page, serię formatów reklamowych dla Wizaż.pl, komunikację w social media z influencerami oraz akcję testowania produktów we współpracy z Wizaż.pl. Kampania potrwa do połowy czerwca.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.