Będziemy na Gdynia Design Days!
Będziemy na Gdynia Design Days!
Kopiuj tekst

Będziemy na Gdynia Design Days!

Nasi eksperci wystąpią podczas tegorocznej edycji GDD. Hasłem przewodnim festiwalu jest... ERROR.

Tegorocznym tematem GDD jest ERROR, rozumiany jako błąd, spowodowany m.in. przesytem dóbr i technologii oraz komunikacyjnym szumem we współczesnym świecie. Celem tej edycji będzie próba odpowiedzenia na pytanie czy i w jaki sposób można przywrócić ład i harmonię w naszym otoczeniu oraz w naszych głowach. Czy kluczem, by to osiągnąć jest powrót do prostoty: w przekazie, w życiu i w samym projektowaniu?

Opus B Brand Design na Gdynia Design Days

Do grona tegorocznych prelegentów zaproszeni zostali także eksperci Opus B Brand Design - Piotr Wiśniewski (Art Director) oraz Aleksandra Wiśniewska (Strategy Planner).

Podczas wykładu "Error: luksus - transformers. Projektant (od) luksusu" Ola i Piotrek zaprezentują projekty, które przedefiniowały pojęcie luksusu. Opowiedzą o konceptach, które zostały zaprojektowane po ludzku i dla człowieka, które dają wolność od luksusu.

Wykład: Error: luksus transformers. Projektant (od) luksusu
Prowadzenie: Aleksandra i Piotr Wiśniewscy - Opus B Brand Design
Kiedy: 9 lipca, godz. 19.00
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III
Wykład organizowany w ramach BLOKU WZORNICTWO. Wstęp wolny.


Warsztat dla dzieci: Error: dzieciństwo unplugged
Prowadzenie: Aleksandra i Piotr Wiśniewscy - Opus B Brand Design
Kiedy: 9 lipca, godz. 10.00-12.00
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek IV
Konieczne zapisy

O festiwalu

Gdynia Design Days to coroczny festiwal prezentujący najnowsze tendencje i dobre praktyki z zakresu projektowania. Program obfitujący w inspirujące wystawy, wykłady, warsztaty, prelekcje i dyskusje skierowany jest zarówno do profesjonalistów, młodych przedsiębiorców, jak i entuzjastów szukających inspiracji do twórczego działania i kreatywnego spędzania czasu. 
image001.gif
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.