Długie godziny bez kaszlu w kampanii DexaPico

Długie godziny bez kaszlu w kampanii DexaPico

Opublikowany

Wystartowała kampania tv syropu na kaszel DexaPico. W nowym spocie producent  podkreśla kluczowy benefit – długość działania.  Kampania to kolejny efekt współpracy Polpharmy z Agencją Opus B.

Suchy, męczący kaszel to nieprzespana, męcząca noc dla dziecka. Nowa kampania DexaPico pokazuje jednak, że scenariusz wieczoru może być zupełnie inny. Spot DexaPico utrzymany jest w spokojnej konwencji – w odróżnieniu do innych leków w tej kategorii, nie epatuje problemem, lecz skupia się na jego rozwiązaniu.

Kampania podkreśla główne benefity marki – syrop DexaPico działa długo, sprawiając, że chore dziecko spokojnie przesypia całą noc. Rodzinny, dziecięcy i ciepły spot kierowany jest do mam i ma na celu wzmocnienie wizerunku marki DexaPico  jako skutecznego eksperta od suchego kaszlu i podkreślenie, że żaden preparat na rynku nie działa dłużej.

Kampania ruszyła 5 października. Stworzone na potrzeby kampanii spoty zostaną wyemitowane w największych stacjach telewizyjnych. Za produkcję odpowiada studio filmowe Dynamo, media zaplanował i zakupił dom mediowy Mediacom.

Spot "Długie godziny bez kaszlu - Dexapico":

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja_prasowa_-_Dexapico_7.10.2015.docx

docx | 152 KB

Pobierz
logo_OPUSB.png

grafika | 14,4 KB

Pobierz