Hortex na każdą okazję. Od Matki Natury
Kopiuj tekst

Hortex na każdą okazję. Od Matki Natury

Opus B realizuje kolejną kampanię dla soków Hortex.

W swojej najnowszej kampanii Hortex postawił na pokazanie okazji, w których najczęściej konsumowane są soki. Podkreślono codzienne sytuacje - poranek podczas śniadania, przerwa w pracy, czy rodzinny posiłek.

Komunikacja marki nabiera nowej dynamiki, przez połączenie świata Matki Natury ze światem konsumenta, pokazanego z dystansem i humorem. To zderzenie wywołuje nie tylko uśmiech, ale mocno łączy soki Hortex z codziennymi okazjami spożycia

mówi Tomek Kosiński, Creative Director w Opus B

To już kolejna kampania, której główną bohaterką jest Matka Natura. W jej nowej odsłonie, której hasło brzmi: „Hortex. Od Matki Natury” - Matka Natura przybywa zawsze wtedy, kiedy czegoś nam brakuje, przynosząc pomoc prosto z natury.

Opus B - Hortex (Okazje) 2018 v1 from Opus B on Vimeo.

Kampania rozpoczęła się 24 września i potrwa kilka miesięcy. Trzy spoty (15’): Sok Pomarańczowy – do śniadania, Hortex Vitaminka - sok-przekąska na przerwę w pracy oraz Sok Jabłkowy – do obiadu,  emitowane są w największych stacjach telewizyjnych oraz stacjach tematycznych. Kampania będzie również wsparta działaniami digital, obejmującymi VOD, YouTube czy FB.

Opus B - Hortex (Okazje) 2018 v2 from Opus B on Vimeo.

Za kreację i nadzór nad realizacją kampanii odpowiada Opus B, spoty reżyserował Tadek Śliwa, produkcją zajęło się studio Papaya, postprodukcją studio Coloroffon.

Opus B - Hortex (Okazje) 2018 v3 from Opus B on Vimeo.

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.