Startuje kampania 2016 marki Agata

Startuje kampania 2016 marki Agata

Opublikowany

Ostatnie miesiące dla marki Agata to okres wytężonej pracy. Po kompletnym rebrandingu marki przyszedł czas na nową komunikację. Od początku lutego wystartowała nowa kampania dla marki Agata, którą trzeci rok z rzędu realizuje Opus B.

Jak co roku spoty telewizyjne muszą realizować określone cele wizerunkowe i promocyjne, ukazać przytulność domowego wnętrza oraz szerokość oferty dostępnej w salonach. W poprzednich latach bohaterami kampanii były meble oraz wchodzący w interakcje z nimi członkowie rodziny.

W nowej kampanii głos oddano innym domownikom – zwierzętom. - Każda produkcja uczy nas nowych rzeczy. Tym razem na własnej skórze przekonaliśmy się, że dzieci, zwierzęta i zaawansowana robotyka filmowa na jednym planie to trudne do pogodzenia żywioły. Ale efekt pokazuje, że było warto! – mówi Konrad Kacperczyk, creative director odpowiedzialny
za obsługę marki Agata w Opus B.Na ogólnopolską kampanię składają się 4 sety spotów TV (spot wizerunkowy 30'' i 15’' oraz trzy 15” spoty produktowe) oraz spoty radiowe. Spoty będą emitowane także na YouTube przez cały rok 2016. Opus B odpowiada za kreacje oraz nadzór nad realizacją. Produkcję powierzono In Vitro Films, a postprodukcję zrealizowało studio Plankton.  Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Vizeum Polska.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

20160201_Informacja_prasowa_-_Kampania_2016_marki_Agata.docx

docx | 117 KB

Pobierz