Ranigast znów kończy piekło zgagi

Ranigast znów kończy piekło zgagi

Opublikowany

21 marca rozpoczęła się kolejna odsłona kampanii TV dla Ranigast Max przygotowana przez agencję reklamową OPUS B.  Komunikacja dla jednej z czołowych marek Polpharmy konsekwentnie kontynuuje ideę diabelskiej zgagi i piekielnych dolegliwości, które skutecznie i pewnie likwiduje tylko Ranigast.     

W spocie znów jedną z głównych ról zagrały z pełnym poświęceniem diabły, a emocje na planie i u widzów rozpalają ogniste efekty specjalne. Marka rozwija komunikację opartą na wyróżniającej się w świecie farmaceutyków lekkości i humorze, jednocześnie podkreślając pozycję lidera segmentu gastrycznego.

Spot w wersji 30 i 15s wyprodukowało studio Watchout, reżyserię wziął na swoje barki Kuba Michalczuk, a za kamerą stanął Tomasz Naumiuk. Postprodukcją zajął się Xantus. Opus B odpowiada za kreację oraz nadzór nad produkcją. Zaplanowaniem i zakupem mediów zajął się Mediacom. Kampania emitowania będzie z niewielkimi przerwami przez cały rok.Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

20160404_Informacja_prasowa_-_Ranigast.doc

doc | 130 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.