Ranigast znów kończy piekło zgagi

Ranigast znów kończy piekło zgagi

Opublikowany

21 marca rozpoczęła się kolejna odsłona kampanii TV dla Ranigast Max przygotowana przez agencję reklamową OPUS B.  Komunikacja dla jednej z czołowych marek Polpharmy konsekwentnie kontynuuje ideę diabelskiej zgagi i piekielnych dolegliwości, które skutecznie i pewnie likwiduje tylko Ranigast.     

W spocie znów jedną z głównych ról zagrały z pełnym poświęceniem diabły, a emocje na planie i u widzów rozpalają ogniste efekty specjalne. Marka rozwija komunikację opartą na wyróżniającej się w świecie farmaceutyków lekkości i humorze, jednocześnie podkreślając pozycję lidera segmentu gastrycznego.

Spot w wersji 30 i 15s wyprodukowało studio Watchout, reżyserię wziął na swoje barki Kuba Michalczuk, a za kamerą stanął Tomasz Naumiuk. Postprodukcją zajął się Xantus. Opus B odpowiada za kreację oraz nadzór nad produkcją. Zaplanowaniem i zakupem mediów zajął się Mediacom. Kampania emitowania będzie z niewielkimi przerwami przez cały rok.Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

20160404_Informacja_prasowa_-_Ranigast.doc

doc | 130 KB

Pobierz

Plac Łasucha, Ulica Czworonożna i Rynek Wędzarniczy promują Intermarche

Intermarche w tegorocznej kampanii kontynuuje promocję wyróżników swojej sieci. Ruszyła kolejna odsłona kampanii, promująca wyroby cukiernicze, którą przygotowała agencja Opus B.