Ruszyła kampania specjalisty w ochronie ran

Ruszyła kampania specjalisty w ochronie ran

Opublikowany

Wystartowała zrealizowana przez Opus B kampania „Gdy wymagasz więcej”, promująca plastry Viscoplast – jednej z marek firmy 3M. 

Marka Viscoplast oferuje produkty na skaleczenia, otarcia i odciski oraz bardziej zaawansowane rozwiązania służące ochronie ran. 
W ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz w internecie pojawiły się spoty uświadamiające konsumentom wysokie zaawansowanie technologiczne produktów Viscoplast.

Koncept w prosty i przystępny sposób pokazuje jak wiele wiedzy i doświadczenia stoi za każdym, wydawałoby się, „zwykłym” plastrem. Jednocześnie podkreśla, że zaawansowana technologia stojąca za bohaterem spotu – plastrem, ma na celu to, co najważniejsze dla użytkowników: ułatwienie normalnego funkcjonowania mimo ran i ochronę skaleczeń.W ramach kampanii do końca września 2016 r. w telewizji emitowane będą spoty 30 i 15 sek. Ponadto kampania obejmuje: product placement, działania w Internecie (YouTube, VOD), współpracę z portalami tematycznymi, ekspozycję w punktach sprzedaży oraz działania edukacyjne. Za opracowanie strategii komunikacji oraz konceptu kreatywnego, a także nadzór nad produkcją spotu odpowiada Opus B. Spot wyreżyserował Kuba Łubniewski, a produkcję zorganizował Selfish3. Planowanie i zakup mediów powierzono domowi mediowemu Codemedia.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

20160524_Informacja_prasowa_-_Viscoplast.docx

docx | 120 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.