Siła i bezkompromisowość w kampanii Pyralginy 

Siła i bezkompromisowość w kampanii Pyralginy 

Opublikowany

Wystartowała nowa kampania telewizyjna Polpharmy dla marki Pyralgina. Trzydziestosekundowy spot „Kamizelka” emitowany jest w ogólnopolskich stacjach TV od 15 sierpnia. Koncept kreatywny oraz nadzór nad produkcją powierzono kolejny raz agencji Opus B.

Idea kreatywna opiera się na porównaniu najsilniejszego na rynku leku przeciwbólowego do kamizelki. Przekaz bazuje na postaci silnej kobiety, w sytuacjach kiedy musi polegać na niezawodnym sprzęcie, który jak Pyralgina – musi być pewny i godny zaufania.

W najnowszej odsłonie Pyralgina konsekwentnie buduje wizerunek silnego leku. Moc i substancja czynna umiejscawiają ją poza kategorią – Pyralgina buduje pozycję bezkonkurencyjnego „sprzętu przeciwbólowego”. Pozycjonowanie leku podbija charakter komunikacji – w spocie wykorzystano zapis treningu teamu antyterrorystycznego, stylizowany na film sensacyjny.    Spot w wersji 30 i 15 s wyprodukowało studio M5, reżyserię powierzono Kubie Michalczukowi, a postprodukcję zrealizował Xantus. Planowaniem i zakupem mediów zajął się Mediacom.

Kopiuj tekst

Udostępnij