Mamy kolejną nagrodę! Pentawards 2016

Mamy kolejną nagrodę! Pentawards 2016

Opublikowany

Po sukcesie konceptu LIVE LONG w konkursie Red Dot przyszedł czas na kolejne wyróżnienie! Koncept i projekty opakowań Live Long otrzymały brązowe trofeum Pentaward 2016 – w najbardziej prestiżowym konkursie branży opakowaniowej na świecie. 

Opus B jest pierwszą polską agencją nagrodzoną za koncept i jedyną polską agencją brandingową, której koncept otrzymał oba międzynarodowe wyróżnienia - Red Dot oraz Pentawards. W tym roku w konkursie Pentawards nagrodzono tylko jedną polską agencję.


- Pentawards to najważniejszy i najbardziej prestiżowy dla branży brand design konkurs, dlatego jesteśmy bardzo dumni z wyróżnienia projektów opakowań marki LIVE LONG. LIVE LONG to linia produktów, w której silnym elementem są nagrodzone w konkursie Pentawards naturalne soki z drzew w ekologicznych opakowaniach. Linia będzie rozwijana o inne produkty, których forma i design opakowania ściśle współgra z ideą długowieczności i daje możliwość zastosowania innowacyjnych rozwiązań packagingowych – mówi Paweł Frej, Design Director Opus B.
Pentawards to najbardziej prestiżowy międzynarodowy konkurs poświęcony wyłącznie projektowaniu opakowań. Co roku biorą w nim udział indywidualni designerzy, studia projektowe, agencje brand designu i producenci z całego świata. Tegoroczna, dziesiąta edycja, zgromadziła 1843 zgłoszenia z 5 kontynentów, z 54 krajów. 

Więcej informacji o marce LIVE LONG: http://opusb.pl/branddesign/

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Opus_B_Agency_Among_Pentawards_2016_Winners.docx

docx | 117 KB

Pobierz
Live_Long_Opus_B_Pentaward_2.jpg

grafika | 280 KB

Pobierz
Live_Long_Opus_B_Pentaward_3.jpg

grafika | 243 KB

Pobierz
Agencja_Opus_B_nagrodzona_w_konkursie_Pentawards_23.09.2016.docx

docx | 117 KB

Pobierz
Live_Long_Opus_B_Pentaward_1.jpg

grafika | 301 KB

Pobierz