Urszula Dudziak ambasadorką marki Biovital

Urszula Dudziak ambasadorką marki Biovital

Opublikowany

Wystartowała kampania telewizyjna marki Biovital, należącej do firmy farmaceutycznej EGIS. Kampania promuje ideę BIOvitalnych. Ambasadorką kampanii została artystka Urszula Dudziak. Spoty z jej udziałem emitowane są w ogólnopolskich stacjach od 12 października. Za koncepcję kreatywną spotu odpowiada Opus B.

Kim są BIOvitalni? To Ci, którzy… BIOrą się za siebie i małymi kroczkami, wprowadzają BIOpozytywne zmiany w swoim życiu. W najnowszej kampanii marka Biovital mówi konsumentom, że nigdy nie jest za późno, aby zostać BIOvitalnym, z Biovitalem jest to bardzo proste – wystarczy tylko kilka, pozytywnych zmian.

Ambasadorką marki została, najbardziej BIOvitalna artystka, jaką znamy – prawdziwy wulkan energii – Urszula Dudziak.W kampanii, która potrwa cały rok zostaną wykorzystane spoty w kilku wersjach timingowych. Nasza agencja odpowiada za koncept kreatywny, scenariusze oraz nadzór nad produkcją spotu, a także stronę www. Zakup mediów powierzono domowi mediowemu Media Group, a produkcję spotu – Garaż Miejsce Filmowe.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

20161010_Informacja_prasowa_-_Biovitalni.docx

docx | 120 KB

Pobierz